Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pricing Controlling Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Warszawa
    Rodzaj umowy: zlecenie

    Opis ogólny:

    Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie kontrola kontraktów marketingowych dla klientów non KA oraz rynku Vending oraz wsparcie w zakresie procesu raportowania rozliczeń kontraktowych z klientami.

    Opis stanowiska:

    • Kontrola umów marketingowych
    • Generowanie rozliczeń dla klientów objętych promocjami
    • Bieżące wspomaganie działu sprzedaży poprzez odpowiadanie na zapytania klientów
    • Archiwizacja umów

    Wymagania:

    • Znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
    • Komunikatywność oraz nastawienie na klienta (wewnętrznego i zewnętrznego)
    • Zdolności analityczne
    • Wysoka kultura osobista i standardy etyki
    • Dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 30h/tygodniowo

    Mile widziane:

    • Umiejętność obsługiwania systemu SAP
    • Doświadczenie w dziale finansowym
    • Podstawowa wiedza o zasadach rachunkowości
    • Znajomość języka angielskiego poziom B1/B2 (umożliwiająca redagowanie korespondencji w języku angielskim oraz swobodną komunikację telefoniczną)
    • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) z zakresu Finansów, Ekonomii lub pokrewnych
    Myślisz, że możesz być naszym sekretnym składnikiem?