Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pricing Desk/Specjalista ds. ofertowania

Expeditors Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wycen i ofert dla transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego – nie wiesz, jak to robić? Nie martw się, nasz zespół nauczy Cię wszystkiego.

  • Terminowe wprowadzanie danych do naszego systemu zarządzania relacjami z klientami

  • Tworzenie rozwiązań dla potrzeb logistycznych klientów

  • Działania wspierające – masz pomysły na usprawnienia? Wiesz jak skutecznie przekazywać informacje w mediach? Będziesz miał/a okazję rozwijać te umiejętności, również przy udziale naszych specjalistów

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość obsługi MS Excel

  • Umiejętności organizacyjne

  • Motywacja do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Umiejętność podejmowania decyzji w odpowiedzi na zmieniające się warunki

  • Terminowość w ykonywaniu zadan

  • Doświadczenie w branży logistycznej będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Pozytywne nastawienie do poszukiwania wyzwań i rozwiązań

  • Inicjatywa i zaangażowanie

  • Poczucie humoru!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę z zawsze terminowym wynagrodzeniem

  • Solidną dawkę użytecznej wiedzy z zakresu transportów morskich, lotniczych, kolejowych i drogowych,

  • Rozwijanie swoich umiejętności analitycznych, pod okiem międzynarodowego zespołu

  • Udział w unikalnych szkoleniach opracowanych przez Specjalistów dla Expeditors

  • Możliwość codziennego praktykowania i rozwijania znajomości języka angielskiego

  • Unormowane godziny pracy

  • Wsparcie doświadczonych specjalistów z całego świata

  • Życzliwą atmosferę pełną współdziałania, dobrej komunikacji oraz wyznaczania jasnych celów

  • Opiekę medyczną

  • Szeroki zakres ubezpieczenia dla Pracownika preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli szukasz rozwoju w międzynarodowym środowisku, Twoja ambicja motywuje Cię do ciągłego udoskonalania i chcesz związać się z firmą długoterminowo to będzie Twoja wymarzona praca.

Nowoczesny i prężny globalny operator logistyczny działający w prawie 200 lokalizacjach na 5 kontynentach, w tym w 3 lokalizacjach w Polsce z zespołem blisko 70 pracowników oraz

podwójny zdobywca 3 miejsca w rankingu TSL Dziennik Gazeta Prawna 2018 & 2019 w kategorii Przychody z działalności Spedycja Lotnicza.

Przewiń do profilu firmy