Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Print Manager - Koordynator Produkcji Poligraficznych

NO LIMITS POLSKA Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i odpowiedzialność nad procesami produkcji materiałów reklamowych

  • Współpraca z działem graficznym na poziomie planowana i przygotowania projektów poligraficznych do produkcji

  • Realizacja i kontrola procesu produkcji na wszystkich etapach tworzenia produktu

  • Optymalizacja kosztów produkcji

  • Współpraca z podwykonawcami

  • Tworzenie kosztorysów

  • Ulepszanie procesu produkcyjnego poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i poszukiwanie nowych dostawców

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją materiałów reklamowych i POS w drukarni lub domu produkcyjnym

  • Znajomość procesów poligraficznych i introligatorskich

  • Skuteczność

  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i planowania pod presją czasu

  • Prawo jazy kat B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w młodym kreatywnym zespole

  • Możliwość pogłębiania kompetencji

  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko pracy