Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Private Label Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.
    „Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług,
    dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować
    swoje wewnętrzne wartości”.

    Aby nadal wypełniać tą misję przeprowadzamy rekrutację na stanowisko
    Miejsce pracy: Kraków

    OBOWIĄZKI:

    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
      oraz aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad realizacją zamówień
    • Koordynacja procesu wdrażania nowych produktów
    • Kalkulacja kosztów i przygotowywanie ofert handlowych
    • Udział w międzynarodowych targach kosmetycznych

    WYMAGANIA:

    • 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie handlowej
      lub dziale rozwoju produktu
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość rynku kosmetycznego
    • Znajomość rynku opakowań kosmetycznych
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji
    • Nastawienia na realizację celów i umiejętność samodzielnego
      rozwiązywania problemów
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowości do zagranicznych podróży służbowych

    ZAPEWNIAMY:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego
      i ubezpieczenia grupowego
    • Udział w interesujących projektach
    • Możliwość poznania zagadnień związanych z produkcją
      i sprzedażą kosmetyków
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników
    • Rabaty na produkty marki PAESE
    • Spotkania integracyjne
    Osoby zainteresowane współpracą z Naszą firmą proszone są
    o wysłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Ze względu na obowiązujące RODO, tylko aplikacje złożone za pomocą formularza będą brały udział w procesie rekrutacyjnym.