Private Wealth Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • 30.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IQ CAPITAL sp. z o.o.

    Nowo powstająca firma inwestycyjna w skład której wchodzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem na rynku bankowości inwestycyjnej oraz nieruchomości poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Odpowiedzialne reprezentowanie spółki w kontaktach z Klientami Zamożnymi i współpracującymi instytucjami finansowymi,
    • Zawieranie transakcji z Klientami na instrumentach finansowych,
    • Monitorowanie rynków finansowych,
    • Prowadzenie regularnej analizy składników portfela inwestycyjnego,
    • Koordynowanie realizowanych dla Klientów zleceń.
    • Zwiększanie posiadanych aktywów pod zarządzaniem (AUM),
    • Skuteczne pozyskiwanie Klientów i ich bieżąca obsługa.
    Wymagania:
    • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Doradcy Klienta Zamożnego.
    • Wiedza z zakresu instrumentów finansowych oraz rynku kapitałowego.
    • Umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży.
    • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych.
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane finansowe lub ekonomiczne).
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę.
    • Elastyczność godzin pracy.
    • Dostęp do autorskich modeli finansowych, opracowań rynkowych oraz zaawansowanych narzędzi analitycznych.
    • Wsparcie w uzyskaniu licencji maklera lub doradcy inwestycyjnego.
    • Realny wpływ na selekcję propozycji dla Klientów.
    • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach biznesowych.
    • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole.
    • Kartę multisport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IQ Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IQ Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowy Świat 5/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.