Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Próbkobiorca

INCOLAB SERVICES Polska Spółka z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pobór próbek paliw stałych do badań laboratoryjnych na terminalach przeładunkowych,

  • nadzór ilościowo-jakościowy nad przeładunkiem towarów w portach morskich, placach składowych,

  • raportowanie działań, prowadzenie dokumentacji inspekcyjnej,

  • wyjazdy służbowe - krajowe i zagraniczne.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność,

  • czynne prawo jazdy (kat. B),

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w poborze próbek,

  • podstawowa znajomość pracy z MS Excel i Word.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u stabilnego pracodawcy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę dynamiczną, odpowiedzialną i ciekawą.