Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Próbkobiorca

  • Grójec, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-04-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium UO-Technologia Sp. z o.o.

    Hamilton UO-Technologia to nowoczesne laboratorium z wysoko wykwalifikowanym personelem naukowym, dysponuje również nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym, który zapewnia wysokie standardy otrzymywanych wyników analiz. Jesteśmy firmą przygotowaną na wysokie wymagania rynku rolno-spożywczego, a także wychodzącą naprzeciw zmianom w europejskich normach odnoszących się do handlu i eksportu artykułami rolno-spożywczymi. Jesteśmy zlokalizowani w samym sercu zagłębia sadowniczego w Polsce i Europie, słynącym z tradycji produkcji sadowniczej.

    Miejsce pracy: Grójec

    Opis stanowiska:

    • pobór próbek żywności zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami
    • odbiór próbek od klienta
    • skrupulatność przy wypełnianiu dokumentów poboru próbek
    • dbanie o mienie służbowe
    • współpraca z działem obsługi klienta
    • przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 oraz PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02

    Wymagania:

    • czynne prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach oraz codziennych wyjazdów służbowych
    • mile widziane doświadczenie w laboratorium akredytowanym
    • wiedza i wykształcenie w kierunku: technologia żywienia, towaroznawstwo
    • 2-letnie doświadczenie w pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
    • pracę na pełen etat (umowa o pracę) w akredytowanym laboratorium w strukturze stabilnej
    • pracę w młodym i ambitnym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hamilton UO-Technologia Sp. z o.o. z siedzibą w Słomczyn 80, 05-600 Grójec (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.