Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Próbkobiorca

  • Katowice, śląskie
  • Ściegiennego 3, 40-114 Katowice, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 20.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. W 2018 r. Eurofins osiągneło przychód na poziomie 4,2 mld euro proforma, zatrudniając około 45 000 pracowników w 800 laboratoriach w 47 krajach.

    Kogo szukamy?

    • DOKŁADNOŚĆ, RZETELNOŚĆ
    • ZORIENTOWANIE
      NA JAKOŚĆ PRACY
    • OTWARTOŚĆ
      NA ZMIANY
    • WYSOKA ETYKA PRACY
      I POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
    • GOTOWOŚĆ DO
      PRACY ZMIANOWEJ
    • BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY

    Zakres obowiązków:

    • Pobór próbek żywności, wody i próbek środowiskowych zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami
    • Odbieranie próbek od klientów
    • Skrupulatność przy wypełnianiu dokumentów poboru próbek
    • Dbanie o mienie służbowe
    • Współpraca z obszarami pracowni jak i Laboratoriami Partnerskimi Eurofins
    • Przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 oraz systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska i jego doskonalenie w zakresie swoich odpowiedzialności

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie (mile widziane kierunki: technologia żywienia, towaroznawstwo)
    • Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Samodzielność w działaniu, inicjatywa i doskonała organizacja pracy, umiejętności pracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie w laboratorium akredytowanym
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat lub samozatrudnienie
    • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji
    • Przyjazną atmosferę
    • Dofinansowanie do opieki medycznej
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    bottom

    Dlaczego my?

    • PRACA Z NAJNOWSZYMI ROZWIĄZANIAMI TECHNOLOGICZNYMI

    • ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA W RAMACH MIĘDZYNARODOWEJ, WIODĄCEJ FIRMY Z BRANŻY
    • DOFINANSOWANIE
      DO KARTY MULTISPORT

    • ATRAKCYJNE DOFINANSOWANIE
      DO PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ

    • STABILNA PRACA W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE

      DO WYPOCZYNKU

    bottom

    Wyrażam zgodą na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.

    Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: [email protected], a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Eurofins GSC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko, zaś w przypadku wyrażenia zgody na rekrutację ciągłą na przyszłe rekrutacje. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji.

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych może Pani / Pan otrzymać tutaj