Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Próbkobiorca

SGS

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:07:00 - 19:00 lub 19:00 - 07:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

- pobieranie próbek do badań (węgiel, koks, nawozy, kruszywa)

- przerób w/w próbek

- prowadzenie samochodu

Pracownik w trakcie wykonywania obowiązków przemieszcza się samochodem służbowym, który odbiera i zdaje w siedzibie firmy.

Obszar działania dotyczy rejonu Portu Gdańsk/Gdynia (dziennie max ok. 50 km).

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • brak przeciwwskazań do cięższej fizycznej pracy (pobieranie i przenoszenie materiału do badań)

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00

  • gotowość do pracy w niektóre weekendy (z reguły 1-2 weekendy w miesiącu, za przepracowany każdy dzień w weekend, przysługuje dzień wolny do odbioru).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie i przyjaznym środowisku pracy

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon i laptop, natomiast samochód służbowy jest pobierany z siedziby firmy)

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dostęp do platformy mybenefit

  • możliwości szkoleń i nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie