Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Próbkobiorca

JARS S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie i transportowanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami, procedurami badawczymi, instrukcjami,

  • Prawidłowe utrwalanie i oznakowanie próbek,

  • Wykonywanie pomiarów i badań terenowych,

  • Prowadzenie zapisów technicznych dotyczących pobierania próbek oraz pomiarów i badań terenowych,

  • Dbanie o sprzęt, wyposażenie pomiarowe i pomocnicze,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz logicznego rozwiązywania powstających problemów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona środowiska, geologia, chemia, biotechnologia, biologia, technologia żywności i żywienie człowieka lub pokrewne),

  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu – warunek konieczny,

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Samodzielność i umiejętność zarządzania czasem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Rozwój zawodowy przez szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji;

  • Pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole;

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;

  • Pracę o ciekawym i niemonotonnym charakterze.

  • Pakiet benefitów socjalnych