Oferta pracy

Próbkobiorca próbek środowiskowych

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.O firmie

  • Lubin, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. działa na rynku gospodarczym już od ponad pół wieku.

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. realizuje usługi badawczo-pomiarowe, ekspertyzowe i doradcze adresowane zarówno do firm górniczych, jak i do przedsiębiorstw i instytucji z górnictwem niezwiązanych, ale mogących czerpać korzyści ze specjalistycznych kompetencji i doświadczeń firmy. Działalność ta koncentruje się na:

  • badaniach maszyn i urządzeń mechanicznych
  • badaniach maszyn i urządzeń elektroenergetycznych
  • badaniach zagrożeń metanowych
  • badaniach zagrożeń w środowisku i na stanowiskach pracy
  • badaniach stanu środowiska naturalnego.
Szeroki zakres oferowanych usług wdrażany jest z myślą o zagwarantowaniu klientom:
  • bezpieczeństwa związanego z eksploatacją urządzeń mechanicznych i elektrycznych
  • bezpieczeństwa pracy
  • bezpieczeństwa środowiska naturalnego.

Poszukujemy do naszego zespołu

Próbkobiorcę próbek środowiskowych

Numer ref.: Miejsce pracy: województwo dolnośląskie oraz ościenne
Preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Legnica, Lubin

Zakres obowiązków:

Pobieranie próbek środowiskowych na terenie województwa dolnośląskiego, w tym wody, ścieków, gruntów, osadów, odpadów itp. oraz przygotowywanie dokumentacji z poboru.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • prawa jazdy kat. B i umiejętność swobodnego poruszania się samochodem
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • znajomość MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do zielonej szkoły, zwrot za bilety na wydarzenia kulturalne)
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule maila za pomocą przycisku Aplikuj.
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału  postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku wzięcia udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez CBiDGP Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę" (opcjonalnie).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy