Oferta pracy

Process And Quality Engineer

Michael PageO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Process and Quality EngineerNumer ref.: JN -042021-2557485

Udział w procesie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz bezpośrednia współpraca z klientami spółki.

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu oraz szukającym nowych rozwiązań Kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu i Jakości.

Opis stanowiska

  • Udział w procesie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych (rozwiązywanie problemów, analiza przyczyn źródłowych)
  • Wdrażanie zmian i modyfikacji w celu optymalizacji procesu produkcyjnego
  • Koordynowanie działań w celu spełnienia wymagań Klienta - współpraca z innymi działami firmy
  • Nadzór i zapewnienie zgodności wyrobów gotowych z wymaganiami Klienta
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, audytów procesów i produktów
  • Tworzyć i aktualizować dokumentację jakości, monitorować KPI
  • Analiza problemów związanych jakością celem wdrożenia zmian mających na celu ich eliminację
  • Udział w projektach i wdrożeniach nowych produktów
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla operatorów
  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • Ciągłe doskonalenie procesu, wdrażanie i utrzymywanie metod i narzędzi Lean Manufacturing
  • Tworzenie instrukcji dla poszczególnych stanowisk pracy i narzędzi definiujących obszary
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia w prężnie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne