Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Process Control Engineer

Umicore Poland Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Stałe monitorowanie linii produkcyjnych i jakości produktów, łączenie kontroli wizualnych ze statystyczną analizą danych (z wykorzystaniem narzędzi statystycznych i nowoczesnych baz danych) w celu utrzymania stabilnej produkcji i najwyższej jakości produktów.

  • Raportowanie odnośnie jakości wytwarzanych produktów, wyników przeprowadzonych testów

  • Tworzenie i utrzymywanie lokalnej dokumentacji jakościowej (CP, P-FMEA...) dla nowych produktów/procesów

  • Codzienne wspieranie produkcji w rozwiązywaniu problemów i znajdowaniu ich przyczyn źródłowych, związanych z procesem oraz w wycofywaniu produktów niskiej jakości.

  • Proponowanie ulepszeń wydajności procesu (optymalizacja), przeprowadzanie testów sprzętu lub procesu (walidacja) oraz wdrażanie zatwierdzonych zmian w ścisłej współpracy z działem inżynieryjnym lub projektowym.

  • Wspieranie transferu technologii (nowe produkty lub modyfikacje linii produkcyjnych), prób kwalifikacyjnych produktów lub surowców oraz zmian procesu (Management Of Change) w Umicore

  • Uruchamianie nowych linii produkcyjnych

  • Przedstawienie propozycji przetestowania nowego procesu/maszyny wewnętrznie lub zewnętrznie i zebranie danych do raportowania

  • Współpraca z lokalnymi zespołami (Produkcja, Utrzymanie ruchu, Jakość czy logistyka)

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra w dziedzinie inżynierii (z preferencją dla inżynierii procesowej), z doświadczeniem praktycznym w dziedzinie inżynierii procesowej;

  • Doświadczenie w industrializacji procesów;

  • Doświadczenie w realizacji dużych projektów rozbudowy;

  • Dobra znajomość dokumentacji z zakresu inżynierii procesowej, takiej jak P&ID, PFD, PCP, bilans masy i energii, opis procesu, opis sterowania, URS, rysunki 2D/3D;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa procesowego - bezpieczeństwo chemiczne, ATEX, zapobieganie narażeniu na pył;

  • Doświadczenie w zakresie kalkulacji kosztów;

  • Doskonałe umiejętności raportowania i komunikacji w języku angielskim;

  • Silne zdolności organizacyjne;

  • Umiejętność podejmowania decyzji, wytrwałość i zaangażowanie w osiąganie wyników;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość, szacunek, zdolność przekonywania;

  • Zdolność do pracy w strukturze macierzowej w kontakcie z różnymi działami;

  • Silne umiejętności przywódcze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów: podejście systematyczne i metodologiczne, zdolność do syntezy;

Mile widziane

  • Doświadczenie w procesach produkcji katod, proszków

  • Znajomość narzędzi do symulacji procesów (Aspen, Metsim, HSC Chemistry);

  • Istniejąca sieć kontaktów w dziedzinie produkcji katod;

  • Doświadczenie w zakresie kontroli procesu;

  • Znajomość statystyki i narzędzi do rozwiązywania problemów;

  • Certyfikat Six-Sigma

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • free meals

Redukujemy emisję spalin. Nadajemy nowe życie zużytym metalom. Napędzamy samochody przyszłości. Jesteśmy międzynarodową grupą materiałową i technologiczną. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w ich codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć pozycję absolutnego lidera w produkcji materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie i recyklingu oraz by przekształcić nasze podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju w jeszcze większą przewagę konkurencyjną. Z ambicjami takimi jak te, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Rechargeable Battery Materials

Ciągle się rozwijamy. Materiały Umicore stosowane w bateriach dają ludziom poczucie autonomii i umożliwiają łączność. Jesteśmy pionierem w dziedzinie produkcji materiałów, które zwiększają zasięg i wydajność pojazdów elektrycznych. Nasze materiały zapewniają też dłuższą żywotność bateriom używanym w przenośnych urządzeniach elektronicznych. Chcąc umożliwić naszym klientom produkcję jeszcze bardziej wydajnych baterii, nie możemy stać w miejscu. Ciągle musimy odnajdywać nowe sposoby funkcjonowania, odkrywać nowe rozwiązania i pracować nad nowymi pomysłami. To wszystko czeka na Ciebie w Umicore.

Przewiń do profilu firmy