Oferta pracy

Process Development Engineer

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów i produktów w obszarze telekomunikacji światłowodowej.

  • Czynny dział w całym cyklu rozwoju produktu od konceptu przez projektowanie i walidację prototypu, pełne testy produktu po finalne wdrożenie na produkcję

  • Proponowanie i wprowadzanie innowacji oraz nowych technologii dla produktów i procesów produkcyjnych

  • Analityczne i metodyczne podejście do zagadnień technicznych w celu zrozumienia ich natury oraz mechanizmów. Wykorzystywanie naukowych metod oraz narzędzi (np. KT, DoE, Analiza Statystyczna Danych, Six Sigma etc.)

  • Nadzór nad testami kwalifikacyjnymi oraz dokumentacją techniczną ze szczególnym uwzględnieniem dokumentacji patentowej

  • Prowadzenie badań nad ciągłym zgłębianiem wiedzy na temat technologii w branży w zakresie procesów produkcyjnych, aplikacji produktów, używanych materiałów oraz oczekiwań rynku

  • Współpraca z innymi działami technicznymi w firmie (Inżynierowie Produktu, Procesu, Produkcji, Jakości) oraz działami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (stopień Inżyniera lub Magistra). Preferowane kierunki: mechanika, nauki elektryczne / elektroniczne / telekomunikacyjne, automatyka, fizyka, chemia / materiałoznawstwo

  • Doświadczenie na stanowisku inżynierskim (najlepiej w opracowywaniu i wprowadzaniu nowych procesów i produktów)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną, płynną komunikację (z uwzględnieniem języka technicznego)

  • Wysokie zdolności techniczne (budowanie prototypów, testowanie, przygotowywanie próbek, analiza wyników testów, projektowanie procesów produkcyjnych)

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, zorientowanie na cel

  • Zdolność analitycznego i metodologicznego podejścia do rozwiązywania problemów technicznych

  • Proaktywność, samodzielność oraz kreatywność w podejściu do powierzonych zadań

  • Umiejętność prezentowania wyników swojej pracy (zdolności prezentacyjne, obsługa Power Point)

  • Mile widziane umiejętności z zakresu programowania, automatyki przemysłowej, metrologii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • premia roczna

  • dofinansowanie do posiłków

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy