Oferta pracy

Process Engineer / Inżynier Procesu

Nexans Industry Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Cynkowa 12, Szczecin, Polska
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nexans Industry Solutions Sp. z o.o.

Cynkowa 12

Szczecin

Nexans jest światowym liderem w przemyśle kablowym, dostarcza firmom energetycznym i telekomunikacyjnym kable i systemy podnoszące jakość i bezpieczeństwo sieci.
Posiada 82 fabryki w ponad 30 krajach, zatrudnia prawie 26 000 osób w 34 krajach i prowadzi działalność handlową na całym świecie. W 2019 roku Grupa wygenerowała sprzedaż w wysokości 6,7 mld euro.
Firma jest notowana na giełdzie w Paryżu. Nexans jest również właścicielem patentu z 1926r. na elektryczne przewody grzejne.
W marcu 2018 roku otworzyliśmy nową lokalizację w Szczecinie. Nasz oddział specjalizuje się w konfekcjonowaniu przewodów do turbin wiatrowych.

Więcej o firmie: https://www.nexans.com/

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy odpowiedniego Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Ścisła współpraca z działem produkcji, magazynu i jakości
  • Wdrażanie filozofii i metodyki lean management oraz six sigma
  • Nadzór nad projektami transferu wiedzy, technologii i procesu z oddziału Duńskiego firmy
  • Nadzór nad prawidłową konfiguracją systemów produkcyjnych
  • Prowadzenie projektów optymalizujących procesy
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów wszystkich procesów; identyfikacja obszarów do usprawnień, mapowanie procesów
  • Wdrażanie zmian oraz zabezpieczeń przed podobnymi problemami w przyszłości
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i komunikacji
  • Tworzenie instrukcji
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność procesów
  • Dbałość o spójność projektowanych rozwiązań z uwzględnieniem aspektów biznesowych

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracach polegających na analizie, opracowaniu i optymalizacji procesów
  • Umiejętność modelowania procesów oraz tworzenia map
  • Samodzielność i konsekwencja w prowadzeniu projektów i inicjatyw optymalizacyjnych
  • Kreatywność w przygotowywaniu rozwiązań
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji
  • Umiejętność obiektywnego spojrzenia na sytuację z szerszej perspektywy przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o szczegóły
  • Wysoka kultura osobista i dojrzałość biznesowa
  • Odpowiedzialność, rzetelność, precyzja
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: zarzadzanie i inżynieria produkcji)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP (Navision)
  • Znajomość narzędzi Lean management /Siix Sigma
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na minimalnym poziomie B2

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na słuchaniu, zadawaniu pytań oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku
  • Realny wpływ na rozwój polskiego oddziału
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie grupowe dofinansowane przez pracodawcę
  • Codzienna pracę w międzynarodowym środowisku

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV za pomocą formularza zgłoszeniowego, pamiętaj o zgodzie do przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 o ochronie danych osobowych (RODO).

Klauzula

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy