Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Process Engineer - Stamping

  • opolskie
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Process Engineer (Stamping)

    woj. Śląskie

    PES/02/2019

    Opis stanowiska:

    • Koordynowanie pracą zespołu ds. wdrażania nowych projektów
    • Nadzór nad wprowadzaniem zmian inżynierskich
    • Zapewnienie jakości w poszczególnych operacjach
    • Nadzorowanie przepływu materiałów w procesie produkcji
    • Opracowywanie planów zagospodarowania hali - layoutów
    • Zapewnienie pomocy technicznej działom produkcji, logistyki oraz jakości - ścisła współpraca
    • Dokonywanie pomiarów czasów poszczególnych operacji na stacjach oraz ich optymalizacja
    • Bieżące prowadzenie i uaktualniania dokumentacji procesowej - Standaryzowane Karty Procesu oraz instrukcje

    Wymagania względem Kandydata:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w procesach tłoczenia, znajomość budowy narzędzi do tłoczenia
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość j. niemieckiego
    • Obsługa programów: AutoCAD, Microsoft Office
    • Kreatywność, gotowość do realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
    • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność
    • Wymagane prawo jazdy kat. B

    Nasz Klient oferuje:

    • Praca w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
    • Bogaty pakiet socjalny (stołówka pracownicza, dopłaty do posiłków, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl