Oferta pracy

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

Process Engineer

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.O firmie

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie rozwiązań i koncepcji procesowych w przygotowywanym projekcie nowego Centrum Dystrybucyjnego;

  • Zaplanowanie maksymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej, zwiększenie zdolności przemieszczania produktów oraz szybkości ich wydawania, zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia mechanicznego towaru oraz eliminację błędów w kompletowaniu zamówień;

  • Zaprojektowanie rozwiązań w zakresie przyjmowania i przemieszczania towarów, konsolidacji zamówień, przechowywania towarów, pakowania oraz wysyłki; w tym rozwiązań uwzględniających standardy jakościowe;

  • Współpraca przy przeprowadzaniu procedur administracyjnych i realizacja zadań związanych z uzyskiwaniem pozwoleń;

  • Udział w projektowaniu i następnie nadzór nad instalacją i technicznym funkcjonowaniem magazynów z uwzględnieniem przepisów i norm przeciwpożarowych oraz bezpieczeństwa pracy;

  • Udział w prowadzeniu przetargów na zakup wyposażenia magazynów wchodzących w skład Centrum Dystrybucji, rozmowy z dostawcami;

  • Wsparcie w wyborze i zakupie wyposażenia magazynu;

  • Wsparcie w wyborze i zakupie wszelkiej niezbędnej infrastruktury technicznej;

  • Ścisła współpraca z zainteresowanymi stronami (dostawcy, obsługa klienta, dział planowania, zakupów i inne);

  • Po uruchomieniu magazynu - usprawnianie procesów, nadzór, planowanie i inicjowanie procesów optymalizacyjnych;

  • Udział w innych projektach prowadzonych w Grupie AUTODOC.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności zarządzania złożonymi projektami związanymi z budową lub przebudową hal magazynowych lub produkcyjnych;

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, budownictwo lub pokrewne);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu lub eksploatacji regałów wysokiego składowania w technologii VNA;

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • W pełni finansowane ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach;

  • Możliwość rozwoju Twoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych zarówno przez firmę jak i tych inicjowanych przez Ciebie;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Praca w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji.

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

AUTODOC Logistics Sp. z o.o. to ulokowane w Szczecinie centrum logistyczne wchodzące w skład Grupy AUTODOC. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i zwiększamy swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy