Logo Pracuj.pl

Process Engineer / Technolog

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.O firmie

  • Tarnów Opolski (pow. opolski)
    Tarnów Opolski (pow. opolski), opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie procesów technologicznych w zakładzie
  • Przygotowywanie i modyfikacje procesów oraz ich dokumentacji celem optymalizacji wydajności i kosztu produkcji
  • Udział w planowaniu oraz odbiorach technicznych prac remontowych, przeglądowych i inwestycyjnych
  • Współpraca w zakresie tworzenia i aktualizacji dokumentacji, instrukcji, planów jakości, testów itp.
  • Czynny udział w procesie Continuous Improvement

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe techniczne, preferowany profil: Technologia Chemiczna, Chemia, Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji
  • Min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedzę techniczną z obszaru inżynierii procesowej i ogólnej
  • Znajomość zagadnień dotyczących automatyzacji i nadzoru nad procesami technologicznymi
  • Dobrą znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Ciekawy program onboardingu - wsparcie zespołu oraz ekspertów
  • Możliwość poszerzania wiedzy oraz udziału w szkoleniach
  • Wsparcie w relokacji
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: m.in. pożyczki na cele mieszkaniowe; dofinansowanie do urlopu, spotkań wydziałowych; ubezpieczenie grupowe NW; pakiet medyczny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Process Engineer / Technolog, Tarnów Opolski (pow. opolski)