Oferta pracy

Process Engineering Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem inżynierów/ specjalistów

  • Koordynowanie i nadzorowanie procesu uruchomienia kilku trwających i równolegle działających projektów

  • Inicjowanie i przeprowadzanie projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych, poprawę jakości produktów, obniżkę kosztów i poprawę ergonomii stanowisk pracy

  • Utrzymywanie odpowiednich wskaźników m.in. założonych budżetów i harmonogramów projektów

  • Optymalizacja procesów, zarządzania projektami poprzez wdrażanie nowych rozwiązań

  • Optymalizacja i realizacja rozwiązań z zastosowaniem zasad lean manufacturing.

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z produkcją/ zarządzaniem

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, związanym z zarządzaniem projektami/ w obszarze inżynierii procesowej w branży produkcyjnej

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing

  • Umiejętność efektywnej komunikacji werbalnej i pisemnej

  • Umiejętności rozwiązywania problemów w wielofunkcyjnym środowisku zespołowym(5Why, 5W2H,Ishikawa i podobne metody).

Pracodawca oferuje

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zarządzania szeroką gamą urozmaiconych procesów

  • Wsparcie w relokacji/ zwrot kosztów dojazdu.