Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Process Expert - Starszy Księgowy z językiem niemieckim (AR)

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

    Aktualnie poszukujemy:

    Process Expert/ Starszy Księgowy z językiem niemieckim (AR)

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    Funkcja ekspercka w Dziale Należności:

    • Odpowiedzalność za procesy księgowe oraz ich usprawnienie w Dziale Należności (Accounts Receivable- spółki niemieckie),
    • Koordynacja migracji od strony procesu księgowego.

    Starszy księgowy:

    • Wystawianie i księgowanie rachunków (dla klientów krajowych, zagranicznych i koncernowych),
    • Prowadzenie kont księgowych, rozlicznie płatności,
    • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych,
    • Uzgadnianie danych pomiędzy różnymi systemami księgowymi,
    • Kontakt z działami wewnątrz firmy i jej klientami (krajowymi i zagranicznymi).

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe w finansach lub księgowości,
    • Doświadczenie w księgowości w Dziale Należności (SSC),
    • Wiedza z obszaru rachunkowości,
    • Bardzo dobra znajomość SAP,
    • Dobra znajomość języka niemieckiego (min.B2),
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • Orientacja na klienta,
    • Dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów,
    • Proaktywna postawa,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (3-4 w roku).

    Oferujemy:

    • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
    • Przyjazna i otwarta kultura organizacyjna,
    • Szeroki pakiet benefitów.
    • Przyjazna kultura organizacyjna
    • Elastyczny czas pracy
    • Szkolenia
    • System kafeteryjny MyBenefit
    • Opieka medyczna
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Karta Multisport
    • Zniżki pracownicze
      na zakup samochodów VW
    • Nowoczesne
      i przestronne biuro
      w centrum Poznania
    • ZFŚS
    • Premia roczna uzależniona
      od wyników pracy
    • Świeże owoce

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Volkswagen Group Services sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny np. za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej http://volkswagen-groupservices.pl, drogą e-mail ([email protected]) lub na piśmie (na adres: Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań) ze skutkiem na przyszłość. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia.

    Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Po tym czasie moje dane zostaną usunięte.