Process Improvement Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2018-02-15
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-03-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

Jesteś osobą amitną szukająca najlepszych możliwych rozwiązań?

Posiadasz doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów tranzycyjnych?

Prowadziłeś samodzielnie reorganizację procesów logistychnych o charakterze globalnym?

Terminologia Lean oraz Six Sigma nie jest Ci Obca?

Nie straszne Ci podróże służbowe po Europie?

Jeżeli jesteś zainteresowany, Aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: F&A/MB/PM/12/17
Wynagrodzenie:powyżej 15 tys. zł

OPIS STANOWISKA:
  • Reorganizacja istniejących procesów w organizacji oraz wprowadzenie ich w jednostkach Europejskich firmy,
  • Wdrożenie elementów metodologi Lean,
  • Standaryzacja procesów logistycznych we wszystkich Europejskich jednostkach,
  • Prowadzenie oraz Realizacja projektów, uczestnictwo w podejmowaniu strategicznych decyzji,
  • Wsparcie w implementacji niektórych narzędzi oraz aplikacji,
  • Docelowe zwiększenie produktywności w jednostkach firmy na terenie Europy,
WYMAGANIA:
  • Studia Magisterskie,
  • Biegła znajomość j.Angielskiego,
  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu(Usprawnianie procesów, wdrażanie zmian)
  • Doświadczenie jako Project Manager w organizacji z sektora SSC/BPO,
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów za pomocą Lean lub Six Sigma,
  • Doświadczenie w prowadzeniu reorganizacji procesów logistycznych,
  • Doświadczenie w realizacji oraz zarządaniu procesami księgowymi,
  • Otwartość na wyjazdy służbowe dochodzące nawet do 50% czasu,

Mile widzane:

  • Doświadczenie w sektorze logistycznym,
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na pełnym wyzwań stanowisku w firmie intensywnie rozwijającej swoje operacje na terenie Europy,
  • Praca dla jednego z czołowych operatorów logistycznych na świecie,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
bottom