Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Process & Stock Manager

  • Legnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma należąca do europejskiego lidera z branży produkcyjnej. Działalność firmy obejmuje produkcję oraz eksport towarów na rynki europejskie.

    W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Legnica
    2178/PSM/2016

    Obowiązki:

    • Koordynacja oraz kontrola procesów logistycznych w obszarze magazynowania zapewniająca prawidłowy przepływ towarów w obrębie platformy dystrybucyjnej.
    • Wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę, poprzez udział w projektach optymalizujących procesy logistyczne na powierzonym obszarze.
    • Planowanie i stałe monitorowanie zdolności magazynowej.
    • Planowanie i analiza przestrzeni magazynowej.
    • Mierzenie i raportowanie dotyczące efektywności i jakości procesów zachodzących w obszarze magazynowania.
    • Badanie niezgodności zapasów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji.
    • Zarządzanie procesami FIFO.
    • Współpraca z działem produkcyjnym, zakupów oraz transportu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 3-letniego doświadczenia w obszarze magazynowania i logistyki.
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – wymóg konieczny.
    • Bardzo dobrej znajomości MS Office.
    • Znajomości zasad planowania i optymalizacji dystrybucji.
    • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz szybkiego podejmowania decyzji.
    • Zdolności operacyjnych.
    • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu.
    • Prawo jazdy kat B.
    Firma oferuje pracę, w młodym, zgranym i sympatycznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego oraz dobre warunki pracy.
    Osoby zainteresowane propozycją i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych klikając w przycisk Aplikuj.