Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Procore Specialist

AVON Consulting Ireneusz JańczykO firmie

5 0006 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy amerykańską firmą zbudowaną w całości na polskim doświadczeniu inżynierskim, dumną ze swojej 25-letniej historii i szeregu realizacji w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Nowym Jorku. Szukamy osoby z pasją i motywacją do pracy, wykształceniem technicznym z zakresu budownictwa, architektury, otwartej na współpracę przy wsparciu i współtworzeniu dokumentacji na nasze budowy w USA i do budowania zespołu, która pomoże nam rozwinąć swoją działalność w Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie nowych prac/projektów w programie Procore,
  • Przygotowywanie list produktów niezbędnych w prowadzeniu projektów, zgodnie z wymogami specyfikacji (selekcja i dobór produktów i dostawców),
  • Tworzenie submittals,
  • Przygotowywanie dokumentacji i prowadzenie spraw związanych z prawidłowym funkcjonowaniem projektów budowlanych,
  • Prowadzenie analiz materiałów budowlanych, tworzenie bazy danych, przygotowywanie raportów,
  • Stała współpraca z Project Managerami,
  • Wsparcie techniczne dla firmy,
  • Kontrola wewnętrznych standardów dokumentacji projektowej i działowej,
  • Poszukiwanie rozwiązań i urządzeń do zastosowania przy użyciu Procore.

OCZEKUJEMY:

  • Wiedzy w zakresie materiałów budowlanych, umiejętności czytania specyfikacji budowlanej w języku angielskim,
  • Elastyczności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności w podejściu do wykonywanych zadań,
  • Otwartości na pracę zespołową, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • Wysokiej samodyscypliny koniecznej do efektywnej pracy zdalnej (w przyszłości praca stacjonarna z możliwością kilku dni pracy z domu),
  • Dużej chęci do stałego zwiększania kompetencji i wiedzy w zakresie swoich obowiązków,
  • Wiedzy ogólnobudowlanej,
  • Wykształcenia technicznego z zakresu budownictwa/architektury (lub w trakcie studiów),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Dobrej znajomości MS Office.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie,
  • Pracę zdalną,
  • Indywidualny cykl szkoleniowy,
  • Warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji.

Jeśli umiejętność pracy pod presją czasu, wyzwania i nastawienie na rozwiązywanie problemów to Twoje cechy dominujące - nie wahaj się i dołącz do nas!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne