Oferta pracy

Procurement Analyst

Donaldson Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Donaldson Polska jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Skarbimierzu koło Brzegu – woj. opolskie, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

PROCUREMENT ANALYST
Miejsce pracy: Skarbimierz koło Brzegu Opolskiego

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie analiz i raportów na podstawie danych systemowych
  • Wsparcie Category Managerów w zakresie aktualizacji cen w systemie i w bieżących projektach zakupowych
  • Zaangażowanie  w organizację aukcji dot. komponentów produkcyjnych
  • Wsparcie w procesie generowania RFQ
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu i relacji z kluczowymi dostawcami komponentów (Metal/ Plastic/ Rubber/ Casting)
  • Udział w procesie zakupowym na szczeblu EMEA

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w dziale zakupów (mile widziane w zakładzie produkcyjnym)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Otwartość i zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Udział w projektach zakupowych na szczeblu centralnym
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur EMEA
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (Kartę sportową, Prywatną Opiekę Medyczną, dofinansowanie wypoczynku etc.)
  • Współpracę w miłej atmosferze

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Donaldson Polska Spółka z o. o. z siedzibą w Warszawie, zawartych w dokumentach przekazanych przeze mnie dobrowolnie w procesie rekrutacji, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.  Oświadczam, że mam świadomość, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę wycofać w każdym czasie.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy