Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Procurement and Supply Chain Manager

Phenicoptere Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie funkcjonowania łańcucha dostaw w firmie

  • Zarządzanie gospodarką magazynową w tym monitorowanie przychodów i rozchodów, kontrola stanów

  • Ustalanie terminów dostaw zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Planowanie zużycia i zakupu towarów zgodnego z estymacją sprzedaży

  • Zarządzanie i współpraca z bazą dostawców (umowy, stałe poszukiwanie nowych, negocjacje warunków współpracy, współpraca z dostawcami z Azji i Europy)

  • Realizacja zakupów direct w firmie

  • Koordynacja zakupów indirect, zarządzanie grupą kupców

  • Optymalizacja wydatków zakupowych w firmie

  • Stałe poszukiwanie nowym możliwości produktowych, obserwacja trendów i szans rozwoju nowych produktów

  • Koordynacja tworzenia prototypów z dostawcami

  • Stała współpraca z działem marketingu, logistyki i kontroli jakości

  • Współpraca z drukarniami w ramach zakupów i produkcji opakowań oraz materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat

  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i planistyczne

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

Mile widziane

  • Znajomość innych języków

  • Znajomość systemu Enova

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia, wyjazdy zagraniczne

  • Dużą decyzyjność i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Możliwość częściowo pracy zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Spółka Phenicoptere Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma z branży beauty. Producent i dystrybutor marki GLOV, innowacyjnych rękawic do demakijażu samą wodą, akcesoriów SPA oraz innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji. Działamy w ponad 40 krajach, z sukcesem współpracując z największymi markami z całego świata. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na dalszy rozwój jednej z najszybciej rozwijających się spółek w Centralnej i Wschodniej Europie wg rankingu Deloitte Technology Fast 50, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy