Oferta pracy

Procurement Manager

Netto Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie oraz wdrażanie strategii zakupów Netto w wyznaczonych obszarach wraz ze sporządzeniem strategii oszczędności w określonych kategoriach

  • Tworzenie bazy dostawców zewnętrznych celem dostarczenia zdefiniowanych celi, łącznie z uwzględnieniem TCO, benchmarków cenowych, kontroli kosztów, analizy rynków dostawców, etc.

  • Negocjacje z dostawcami i zarządzanie umowami oraz procesem ich zawiązywania

  • Organizacja procesów zakupowych w wyznaczonych obszarach

  • Zarządzanie podległym zespołem oraz organizacją formalna jego funkcjonowania

  • Współpraca z innymi działami Netto

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą oraz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Sprawna organizacja i planowanie pracy własnej

  • Inicjatywa i proaktywność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie z branży FMCG lub sieci handlowych

To oferujemy

  • Ambitna pracę, w której nie sposób się nudzić

  • Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju

  • Udział w różnorodnych, ciekawych projektach

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Sodexo

  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci

  • Fajne firmowe imprezy

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dostęp do kantyny, w której codziennie otrzymasz niedrogi i smaczny posiłek, częściowo dofinansowany przez Netto

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Zajęcia integracyjno – sportowe organizowane w Netto Arenie

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu

  • Owocowy tydzień (nie tylko piątek 😊)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne