Logo Pracuj.pl

Procurement Project Specialist

Joinco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

praca z Category Managerem m.in wspieranie go w codziennych zadaniach, analiza wyników sprzedaży

koordynowanie prac marketingowych związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek

bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych prac

zarządzanie bazą danych dostawców oraz kontakt z nimi

wyszukiwanie pomysłów, ofert

wsparcie przy budowaniu kalendarza Category Managera

przygotowywanie spotkań (showroomów) z klientem

rozwój filmów produktowych dla nowych produktów, współpraca z zewnętrznymi agencjami i domami mediowymi

współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA)

Nasze wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej (minimum 1-1,5 roku)

bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

dobra znajomość MS Office (głównie Excel)

prawo jazdy kat. B (mile widziane)

umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy

zdolności analityczne

umiejętność pracy pod presją czasu

asertywność

To oferujemy

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego

O nas

Joinco Polska Sp. z o. to dynamicznie rozwijająca się firma importująca produkty do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, a od 11 lat jesteśmy obecni w Polsce. Siłą naszej firmy są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, prace według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

Procurement Project Specialist, Warszawa