Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Producent w Instytucie Stefana Starzyńskiego

Muzeum Powstania WarszawskiegoO firmie

  • Grzybowska 79, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Muzeum Powstania Warszawskiego

Grzybowska 79

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie planów projektów edukacyjnych realizowanych przez zespół,

  • koordynowanie projektów edukacyjnych, w szczególności muzycznych

  • (koncerty, imprezy masowe, wydawnictwa i in.),

  • produkcja wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych,

  • osobisty nadzór nad prawidłowym przebiegiem każdego z etapów projektu i obecność podczas wydarzenia,

  • nadzór nad poprawnością i obiegiem dokumentacji projektowej,

  • kontakt z kontrahentami i wewnętrzna współpraca w ramach instytucji,

  • wsparcie w realizacji bieżących zadań działu.

Nasze wymagania

  • z wyższym wykształceniem humanistycznym,

  • z udokumentowanym minimum trzyletnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku,

  • samodzielnej, odpowiedzialnej i dyspozycyjnej,

  • skoncentrowanej na realizacji wyznaczonych celów,

  • potrafiącej radzić sobie w pracy pod presją czasu,

  • lubiącej pracę w zespole,

  • znającej co najmniej jeden język obcy w stopniu dobrym,

  • o wysokiej kulturze osobistej.

Mile widziane

  • wiedza varsavianistyczna i / lub z obszaru historii, historii sztuki,

  • zainteresowanie kulturą współczesną, muzyką, teatrem, fotografią,

  • nienaganna znajomość języka polskiego, umiejętność redagowania krótkich tekstów,

  • prawo jazdy kat. B.