Praca product manager z językiem niemieckim, Polska

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Mielec
    Zakres obowiązków: Zarządzanie rozwojem wyrobów dla branży motoryzacyjnej w obszarze mechaniki zgodnie z harmonogramem, budżetem i wymaganiami klienta Zarządzanie projektem od strony mechaniki wyrobu bezpośredniego z klientem lub pośrednio...
    opublikowana: 4 grudnia 2019
    • 2 lokalizacji
    Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie? Zarządzanie doświadczonym zespołem Product Managerów, analityków, członków zespołu kart produktów w Niemczech i w Polsce Prowadzenie badań i analiz służących wprowadzaniu do katalogów expondo nowych...
    • Jankowice (pow. poznański), Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
    TWOJE ZADANIA Współtworzenie strategii sprzedaży produktów non-food w kanale online Analiza potrzeb klienta i dostosowanie do nich oferowanych produktów Analiza trendów i bezpośredniej konkurencji Analiza i interpretacja danych z Google...
    opublikowana: 2 grudnia 2019