Oferta pracy

Product Analyst / Analityk Produktowy

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

W zespole Product&User Intelligence zajmujemy się analityką produktu mediowego. We współpracy z zespołami developerskimi i właścicielami biznesowymi pomagamy w rozwoju produktu i realizacji jego celów. Na podstawie przeanalizowanych ścieżek użytkownika, przeprowadzonych testów A/B

oraz zweryfikowanych hipotez przygotowujemy rekomendacje i wnioski wspierające podejmowanie decyzji.

Do naszego zespołu poszukujemy analityka produktowego, który wesprze zespół innowacji.

W zespole tym łączone są różne kompetencje i perspektywy, po to by wskazywać organizacji różne miejsca do rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • Głównymi obowiązkami będzie wyciąganie wniosków na podstawie przeprowadzonych testów i analiz. Konieczne jest doskonałe zrozumienie biznesu, produktu i danych które wykorzystujemy.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy biegłości w analizie danych, zarówno po stronie technicznej (bazy danych, SQL, przetwarzania), statystycznej

  • Zaawansowanej znajomości MS Excel

  • Biegłości w wyciąganiu wniosków na podstawie liczb i komunikacji ich do biznesu

  • Chęci do pracy w stale zmieniającym i dynamicznym środowisku

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, informatyka, ekonomia, socjologia, ekonometria)

  • Znajomość: Python/R

  • Umiejętność wizualizacji danych ( np. Tableau, DataStudio)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę i rozwój wśród najlepszych specjalistów w branży

  • Środowisko, w którym pomysły i inicjatywy pracowników są doceniane

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, który sam wybierasz

  • Profesjonalną i przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy