Oferta pracy

Product Application Engineer (HMI)

Schneider Electric

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne zespołów sprzedażowych w zakresie oferowanych rozwiązań, udział w przygotowaniu oferty technicznej

  • Opracowywanie technicznych koncepcji systemów sterowania w oparciu o wyróżnione cechy oferty automatyki przemysłowej Schneider Electric

  • Współpraca z biurami projektowymi i klientami końcowymi jako konsultant danej specjalizacji

  • Przeglądanie i opiniowanie technicznej dokumentacji projektowej, specyfikacji projektowych dla klientów i wewnętrznych liderów projektów na różnych poziomach

  • Prezentowanie rozwiązań firmy użytkownikom końcowym / integratorom / biurom projektowym

  • Udział w wydarzeniach marketingowych związanych z daną specjalizacją

  • Projektowanie aplikacji w środowisku Vijeo Designer, GP-Pro EX

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka i elektrotechnika)

  • Dobra znajomość systemów i rozwiązań z zakresu HMI, SCADA

  • Znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych i udokumentowane doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu różnych architektur komunikacyjnych

  • Znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność napisania prostych zapytań sql’owych

  • Dobra znajomość JavaScript

  • Znajomość oferty automatyki EcoStruxure Schneider Electric, AVEVA System Platform (dawniej Wonderware) będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość Pythona i C++

  • Otwartość na podróże służbowe (40%-50% czasu pracy)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

To oferujemy

  • Stabilna praca w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań z zakresu zarządzania energią i automatyki

  • Wsparcie mentora i szkolenia onboardingowe które pomogą Ci odnaleźć się w organizacji

  • Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów

  • Swobodna atmosfera – mówimy do siebie „na Ty” i nie mamy formalnego dress code’u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Szukamy osoby na stanowisko Product Application Engineer (HMI).

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym partnerem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy