Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Calculation Specialist

IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Product Development & Innovation Center

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

As Product Calculation Specialist you will be a part of the team to support cooperation with stakeholders. Your main duties will be preparing cost calculations for the assigned furniture/ furniture solutions based on cost calculation model, Your duties will a mix of hands-on operations to expert advisory tasks when you have grown into your role. Some travel will be required when circumstances allow.

Nasze wymagania

We believe you have a M.Sc, B.Sc – or equivalent. You are fluent in English. It’s a merit of you have experience of 3D CAD or other tools for digital product development but not required. We are looking for advanced expert in Excel (VBA), with analytical mind and focus to deliver work results. Experience in product calculations will be appreciated.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

IKEA Industry has a common organization for product development which is used as a common resource together across our factories and with the rest of IKEA for development within material, technique and future products within the Industry production.

Przewiń do profilu firmy

Please apply in English

More information

For further information please contact Justyna Kurlenda, Manager PDC: +48 571 310 426. We look forward to receiving your application before 24st of November, 2021.