Oferta pracy

Product Communication Specialist

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pilotów 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Pilotów 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe tworzenie i prowadzenie komunikacji produktowej skierowanej do klientów Biura Reklamy RAS Polska, przy współpracy z innymi działami firmy (w tym głownie działem Produktu Reklamowego i działu Sprzedaży)

  • przygotowywanie koncepcji i planu działania, budowanie narracji komunikacyjnej (wybór komunikatów, głównych benefitów itp.)

  • planowanie i budżetowanie działań

  • współpraca z działami produktowymi, sprzedażowymi, działem kreatywnym oraz agencjami zewnętrznymi

  • produkcja materiałów, zarządzanie i optymalizacja prowadzonych działań oraz raportowanie efektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub sprzedaży

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • znajomość produktów reklamowych i mediowych (głównie w digitalu)

  • znajomość wskaźników mediowych oraz kanałów komunikacji B2B

  • komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera m.in. Mc PowerPoint, Word, Excel

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • *do końca sierpnia pracujemy w 100% zdalnie

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • nowoczesne biuro

    Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

    Przewiń do profilu firmy