Analityk ds. kontroli i raportowania wyniku

Citi Handlowy

Senatorska 16

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola oraz raportowanie wyniku z perspektywy lokalnej i regionalnej sprawozdawczości,

  • Obsługa procesu cen transferowych,

  • Aktualizacja danych wynikowych w systemach bankowych,

  • Prognozowanie i analiza wyniku,

  • Udział w projektach związanych ze zmianami infrastruktury systemowej oraz nowymi wymogami regulacyjnymi,

  • Wyjaśnianie różnic w zakresie raportowania wyniku między systemami i procesowanie korekt.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie analityczne, mile widziane umiejętności z zakresu MS Office lub programowania np. SQL,

  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,

  • Podstawowa znajomość produktów finansowych mile widziana,

  • Komunikatywny język angielski,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu Finanse/Bankowość lub techniczne IT.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich),

  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego,

  • Duże możliwości rozwoju w zakresie produktów bankowych,

  • Doskonalenie umiejętności z obsługi narzędzi MS Office i programowania,

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu,

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół,

  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • fruits/owoce

Job Description

Product Control is department in Finance primarily responsible for controlling daily profit and loss reporting, price verification and trading activity for the Institutional Clients Group. We work closely across functions on a daily basis (including the Trading desks, Risk Management, Operations, and other areas of Finance) and develop a deep understanding of the products traded, along with the associated market risks and accounting complexities.

The Product Control Expert is a part of Product Control Team in Finance and is responsible for ensuring the completeness, accuracy and integrity of the bank's books & records and mainly deal with controlling daily profit and losses reporting, systems reconciliation, price verification and managing of models.

  • Zespół Kontroli i Raportowania Wyniku Banku jest częścią Biura Kontroli Produktów. Do głównych zadań Zespołu należy kontrola i raportowanie wyniku Banku oraz koordynacja procesem cen transferowych.