Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

product data analyst

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w optymalizacji i automatyzacji przygotowywania raportów biznesowych w oparciu o programowanie w języku VBA? Znasz język angielski, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Aplikuj!

    Nr ref.: /26/01/2019/EC/35209
    Łódź
    oferujemy
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Bogaty pakiet benefitów
    • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez szkolenia i warsztaty
    zadania
    • Ekstrakcja i przetwarzanie danych z różnych systemów wewnętrznych
    • Projektowanie raportów biznesowych
    • Optymalizacja i automatyzacja przygotowywania raportów biznesowych w oparciu o programowanie w języku VBA
    • Interpretacja i analiza danych
    • Korekty danych i aktualizacje systemu
    oczekujemy
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2/C1)
    • Zaawansowanej znajomości narzędzi Ms Office (Excel, VBA)
    • Mile widziana znajomość Ms Access, SAP
    • Mile widziane wykształcenie związane z analizą i zarządzaniem bazami danych
    • Doświadczenia w pracy związanej z gromadzeniem i przetwarzaniem danych
    • Dokładności, rzetelności, systematyczności, analitycznego umysłu

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47