Oferta pracy

Product Department Manager

INEA S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za długoterminową strategię firmy w zakresie rozwoju produktów.

  • Tworzenie oferty produktowej i kształtowanie polityki cenowej produktów INEA, w tym:

  • - realizacja poszczególnych działań marketingowych jak: badania rynku, ustalanie poziomów cen produktów, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji, ustalanie celów promocyjnych;

  • - tworzenie strategii promocji wybranego produktu lub grupy produktów zgodnie z ogólną polityką marketingową firmy;

  • - wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.

  • Ciągłe doskonalenie obecnej oferty produktowej oraz jej rozwój.

  • Monitoring rynku, aktywności konkurencji i zabezpieczenie konkurencyjności oferty usług na rynku.

  • Analizowanie rynku telekomunikacyjnego w zakresie produktów i dostępnych usług.

  • Współpraca ze służbami technicznymi w celu zapewnienia oczekiwanej jakości i efektywności operacyjnej. Zapewnienie współpracy i wymiany danych do innych działów firmy.

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi firmy.

  • Zbieranie, analiza i raportowanie na temat skuteczności prowadzonych działań promocyjnych.

  • Monitorowanie i realizacja założonego poziomu wskaźników, celów, budżetu.

  • Nadzór nad przygotowywaniem materiałów oraz przeprowadzeniem szkoleń z zakresu portfela produktów dla Działów Sprzedaży oraz Obsługi Klienta.

  • Zarządzanie zespołem Product Managerów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Jesteś kreatywny i cechuje Cię energia w działaniu :) Masz głowę pełną pomysłów i determinację, aby wprowadzać je w życie.

  • Masz wysoki poziom umiejętności osobistych: samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa, zorientowanie na rezultaty, przedsiębiorczość, analityczne myślenie.

  • Jesteś zorientowany na potrzeby użytkownika, potrafisz rozwiązywać problemy oraz optymalizować rozwiązania o największej wartości biznesowej dla firmy i użytkownika.

  • Masz wysoki poziom umiejętności organizacyjnych: potrafisz planować i przewidywać ryzyka, bardzo dobrze organizujesz swój czas pracy, jak i podległego zespołu, potrafisz budować zaangażowane zespoły.

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami.

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i chcesz poznać branże ICT.

To oferujemy

  • Home Office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu.

  • Stanowisko w strukturach dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 300 tys. klientów indywidualnych oraz tysiące firm, instytucji i jednostek samorządowych.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz dogodną formę współpracy;

  • Elastyczne godziny pracy – zaczynamy pracę między 7:00 a 9:00, a weekend w piątek już o 14:00.

  • Prywatną opiekę medyczną w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile.

  • Usługi INEA na super warunkach, w tym Internet za 0 zł!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!