Oferta pracy

Product Designer (E-commerce Platform)

Selsey Sp. z o.o.O firmie

  • Stargardzka 2A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Selsey Sp. z o.o.

Stargardzka 2A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozwój produktów – platform e-commerce Selsey

  • projektowanie rozwiązań na podstawie potrzeb użytkowników, procesów w organizacji, oraz analizy wymagań biznesowych (spojrzenie nie tylko na interfejs, ale również inne kanały, punkty styku użytkownika z firmą, względy procesowe, komunikacyjne, promocje danej funkcji)

  • asertywna współpraca z interesariuszami - dociekanie sedna potrzeb oraz rekomendacja najlepszych rozwiązań

  • weryfikacja hipotez poprzez udział w badaniach Użytkowników, potwierdzanie danych ilościowych i jakościowych

  • monitorowanie i raportowanie efektów wprowadzonych rozwiązań,

  • prezentowanie efektów swojej pracy, umiejętne argumentowanie swoich decyzji oraz proponowanych rozwiązań

  • budowanie świadomości UX w organizacji, dzielenie się wynikami pracy

  • monitorowanie rynku i rekomendowanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży e-commerce na stanowisku: UX Designer, UX/UI Designer, CX Designer, Interaction Designer, Product Designer lub innym podobnym

  • Portfolio potwierdzające doświadczenie komercyjne (prosimy o załącznik wraz z CV)

  • praktyczna wiedza dot. makietowania i prototypowania oraz Customer Journey

  • praktyczna wiedza dot. UI/UX, znajomość Google Analytics, chęć poszerzania wiedzy i wgryzania się w aktualne trendy

  • umiejętność przeprowadzania analizy biznesowej oraz wyznaczania wymagań

  • podstawowa znajomość ograniczeń oraz możliwości frontend, backend

  • umiejętność budowania relacji w zespołach, otwartość, komunikatywność i samodzielność

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność oraz możliwość budowania własnych rozwiązań i narzędzi

  • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, śniadania home-made, drużyna piłki nożnej)

  • możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy

  • darmowy parking

  • pracę w organizacji nastawionej na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, imprezy integracyjne, oddawanie odpowiedzialności)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r.

W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce.

Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)

Przewiń do profilu firmy