Oferta pracy

Product Designer/ka

Fabrity

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • strategiczne i operacyjne wsparcie menedżerów na każdym etapie projektu,

  • planowanie i prowadzenie warsztatów,

  • zbieranie wymagań funkcjonalnych i biznesowych,

  • projektowanie makiet UX,

  • planowanie i przeprowadzanie badań użyteczności,

  • przygotowywanie dokumentacji do makiet,

  • współpraca z UI Designerem nad końcowym efektem wizualnym,

  • testowanie użyteczności wdrożonego produktu,

  • przeprowadzenie audytów użyteczności.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra umiejętność obsługi oprogramowania Sketch, Figma, Adobe XD, Axure, ;do zdalnego prowadzenia warsztatów: Miro lub Mural, do handoffu projektu: Zeplin,

  • znajomość podstaw HTML/CSS,

  • doświadczenie w pracy z programistami front-end,

  • znajomość różnych technik badawczych UX (metody ilościowe i jakościowe),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z klientami zagranicznymi, inne języki obce oczywiście będą super plusem,

  • umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • możliwość realizacji projektów dla największych firm w Unii Europejskiej,

  • oferujemy 100% remote lub prace hybrydową (Warszawa, Łódź, Rzeszów, Białystok),

  • stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanej formy umowy (UoP, B2B),

  • pakiet medyczny,

  • karta multisport,

  • ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • niekorporacyjna atmosfera pracy

Fabrity

Fabrity to polski software house, którego partnerami są innowacyjne firmy z całego świata. Wspieramy ich w procesie transformacji cyfrowej, oferując swoją wiedzę w zakresie tworzenia oprogramowania i projektowania doświadczeń użytkowników.

Nasze główne kompetencje obejmują projektowanie produktów cyfrowych, tworzenie specjalistycznego oprogramowania na zamówienie, budowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Naszymi klientami są znane marki z branż takich jak: medycyna i farmacja, opieka zdrowotna, przemysł motoryzacyjny, usługi finansowe.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Product Designer/ki, który/a dołączy do projektu dla firmy z branży ubezpieczeniowej badania oraz procesy ideacyjne. Szukamy osoby, która gotowa jest tworzyć strategie UX dla naszego klienta, posiada zmysł analityczny i rozumie jak badać użyteczność swoich rozwiązań. Jeśli jesteś zainteresowany nie wahaj się aplikować!