Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Designer (Regular)

Dimedic LimitedO firmie

8 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Szukamy projektanta, który ogarnie świetnie kwestie UX jak i UI. Zależy nam na osobie, która załapie specyfikę i ograniczenia branży telemedycznej, odnajdzie się w możliwościach i ograniczeniach istniejącego produktu, a we współpracy z zespołem będzie dostarczać rozwiązania, które spełnią cele biznesowe i sprawią, że nasi użytkownicy będą zadowoleni z otrzymanej usługi ;)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych, potrzeb użytkowników oraz ograniczeń technologicznych w kontekście działania naszych produktów,

  • Projektowanie nowych funkcjonalności lub usprawnianie istniejących, z użyciem podstawowych narzędzi i metod UX,

  • Projektowanie docelowego interfejsu wypracowanych rozwiązań w oparciu o GUI produktu,

  • Bliska współpraca z Product Ownerem, zespołem IT, zespołem marketingowym oraz medycznym,

  • Prowadzenie badań UX ilościowych lub jakościowych, zależnie od konkretnych potrzeb produktu (nowy projekt, usprawnienie istniejących procesów, etc.),

  • Budowanie i zarządzanie landing page’ami na potrzeby marketingowe,

  • Dbanie o spójność materiałów marketingowych i produktowych w oparciu o brandbook i GUI (przy okazjonalnej współpracy z zewnętrznymi grafikami, innymi projektantami lub zespołem marketingowym).

Nasze wymagania

  • Portfolio z minimum 3 case studies swoich dotychczasowych projektów,

  • Minimum 3-lata doświadczenia w projektowaniu i rozwijaniu produktów i usług cyfrowych,

  • Wykształcenie w kierunkach powiązanych z projektowaniem produktów cyfrowych (studia/kursy typu: projektowanie User Experience, Kognitywistyka, Human Computer Interaction, projektowanie usług, etc.),

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i metod projektowania UX,

  • Umiejętności projektowania wizualnego, znajomość praktycznych podstaw projektowania interfejsów użytkownika,

  • Umiejętność bezpośredniej współpracy z developerami,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (aby móc bez problemu prowadzić projekty i dyskusje z interesariuszami i zespołami z różnych krajów),

  • Bardzo dobra znajomość programu Figma,

  • Dobra znajomość narzędzi analitycznych typu Hotjar, Google Analytics,

  • Jesteś osobą, która łączy humanistyczną duszę z analitycznym podejściem, czyli to czym projektant UX powinien być ;)

Mile widziane

  • Umiejętność budowanie stron na platformach Wix.com,

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy przy produktach telemedycznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie farmaceutycznej, jednocześnie w ramach bardzo dynamicznie rozwijającego się startupu,

  • Pracę w młodym zespole i w miejscu pełnym pasji do zdrowia, nowych technologii i rozwiązań cyfrowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca zdalna (opcjonalnie w biurach - według preferencji),

  • Możliwość rozwoju osobistego i uczestniczenia w rozwojowych projektach,

  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med,

  • System kafeteryjny, w tym karty sportowe,

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Dimedic Limited

Dimedic to powstała na początku 2020 roku przychodnia telemedyczna, wyspecjalizowana w diagnostyce COVID-19, założona przez Pelion S.A.*, największą firmę w sektorze ochrony zdrowia w Polsce. Projekt powstał, aby wesprzeć pacjentów i polski system ochrony zdrowia w trakcie pandemii koronawirusa. W zaledwie 5 miesięcy pomogliśmy już ponad 10-tysiącom pacjentów i dalej pragniemy to robić. W związku z czym, stawiamy na intensywny rozwój uruchamiając nowe konsultacje, specjalizacje lekarskie oraz funkcjonalności dla pacjentów. Zależy Nam na znalezieniu osoby, dla której dobro i zdrowie pacjenta stanowią kluczową wartość. Istotne, aby nowa osoba potrafiła różnymi sposobami i kanałami dotrzeć z Naszą ofertą do szerokiej gamy odbiorców. Dzięki umiejętności elastycznego połączenia medycyny i nowych technologii uda się Nam pozyskać jeszcze większą liczbę nowych pacjentów.

Przewiń do profilu firmy

Pelion SA* to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.