Logo Pracuj.pl

Product Designer UX

Infakt sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
12 000–16 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
13 000–17 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Infakt sp. z o.o.

Szlak 49

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Sketch

  • UX

  • User Research

  • UX Writing

  • UI

Twój zakres obowiązków

  • Poznawanie potrzeb użytkowników: przedsiębiorców i księgowych,
  • Projektowanie funkcjonalności rozwiązujących ich problemy,
  • Tworzenie i testowanie prototypów,
  • Przeprowadzanie testów A/B i innych eksperymentów,
  • Promowanie wiedzy o użytkowniku w organizacji,
  • Zbieranie i analizowanie feedbacku do wdrażanych rozwiązań,
  • Razem z Product Managerami i projektantami rozwijanie produktu i procesu pracy nad produktem.

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która ma minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu produktów cyfrowych, w tym w prowadzeniu badań jakościowych i ilościowych, potrafi pracować zespołowo oraz łączyć perspektywę użytkownika z wymaganiami biznesowymi.

To oferujemy

  • Dominuje praca zdalna – nasi produktowcy są z Krakowa, Warszawy i Ostrowca Świętokrzyskiego,
  • Jednak regularnie spotykamy się w Krakowie – mamy komfortowe, klimatyzowane biuro 10 minut spacerem od Dworca Głównego PKP,
  • Mamy budżet na Twój rozwój: chcesz iść na kurs, kupić książkę, wziąć udział w konferencji – po prostu to robimy,
  • U nas nie możesz się nie rozwijać – co najmniej raz w miesiącu mamy sesje edukacyjne – czytamy / oglądamy rzeczy i o nich rozmawiamy,
  • Dostęp do wiedzy, doświadczeń i kontaktów z projektantami i produktowcami z kilkunastu podobnych firm należących do grupy Visma (dlatego trzeba znać angielski),
  • Dostaniesz MacBooka, podnoszone biurko, wygodne krzesło i w razie potrzeby dodatkowy monitor,
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie NNW dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera,
  • Karta Multisport Benefit dla Ciebie i bliskiej osoby.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Praca u nas to:

  • Realny wpływ na ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenia biznesu,
  • Ciekawe wyzwania – upraszczanie skomplikowanego tematu jakim jest księgowość,
  • Rozwijana od ponad 10 lat aplikacja WWW i aplikacje mobilne,
  • Zaangażowani deweloperzy z dużą wiedzą o produkcie,
  • Praca iteracyjna – regularnie wdrażamy i poprawiamy jeśli trzeba,
  • Praca z danymi i oparte o nie decyzje.

Dołącz do ponad 300 wykwalifikowanych księgowych z całej Polski stale współpracujących z inFakt. Rozwijaj swoje kompetencje i zdobywaj nowe doświadczenia.

Od 2008 tworzymy rozwiązania informatyczne, które odpowiadają na nowe potrzeby małych i średnich przedsiębiorców oraz księgowych. W tym czasie aż 490 000 przedsiębiorców skorzystało z naszych usług wystawiając faktury, księgując online oraz współpracując z naszymi specjalistami.

Product Designer UX, Szlak 49, Stare Miasto, Kraków