Oferta pracy

Product Development Specialist

MM Brown Sp. z o.o.

  • Ostrowska 582, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ostrowska 582

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analiza konkurencji pod kątem innowacji, monitoring trendów na rynku ekskluzywnych produktów spożywczych i proaktywne reagowanie na zmiany rynkowe oraz zachowań konsumenta

  • Identyfikowanie kierunków rozwoju oraz opracowanie koncepcji nowych produktów

  • Poszukiwanie dostawców w kraju i na świecie oraz prowadzenie negocjacji cenowych

  • Sporządzanie kalkulacji wyrobów, udział w ustalaniu i kontrolowaniu kosztów oraz cen produktów,

  • Współpraca z działem produkcji na etapie wdrażania i modyfikacji wyrobów

  • Przygotowywanie zawartości merytorycznej katalogów produktowych

  • Koordynacja realizowanych projektów dla nowych produktów przy współpracy ze wszystkimi działami firmy.

  • Dbanie o efektywność, terminowość i zyskowność projektów

  • Wyciąganie wniosków powdrożeniowych, analiza skuteczności działań,

  • Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń produktowych

Podział czasu pracy
60%

Praca w biurze

40%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: zarządzanie i marketing, menedżer produktu)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Umiejętność zarządzania projektami potwierdzona doświadczeniem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Swobodne posługiwanie się programami pakietu Office

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań i rozwiązywania nowych problemów

  • Dobra organizacja pracy – umiejętność prowadzenia wielu projektów i zadań jednocześnie

To oferujemy

  • Możliwość pokonywania wyzwań zawodowych oraz idący za tym rozwój indywidualny

  • Relacje oparte na zaufaniu, partnerstwie i współpracy zespołowej

  • Przyjazną atmosferę pracy z dużą dozą humoru

  • Pracę w międzynarodowej grupie przy różnorodnych projektach

  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Nieograniczony dostęp do czekolady 😊

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)

  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty Chocolissimo

  • Możliwość uczestnictwa w kursach języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Wiele lat temu rozpoczęliśmy podróż związaną z odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowania z jej smakiem. Łączy nas wspólna pasja - uwielbienie czekolady opakowanej w eksplozję form i kolorów. Oferujemy ekskluzywne produkty będące ucztą dla wszystkich zmysłów… Każdego dnia tysiące osób otrzymuje prezenty, które wywołują moc radości i uśmiechu!

Właścicielem marki jest firma MM Brown Sp. z o.o. należąca do belgijskiego koncernu Gudrun. W unikatowy sposób łączymy klimat ciepłych, przyjaznych relacji właściwych dla firm średniej wielkości z możliwością realizowania projektów w skali międzynarodowej. Dołącz do nas i poczuj smak słodkiej przygody!

Przewiń do profilu firmy