Oferta pracy

Product Expert (Acquiring)

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych i systemowych w obszarze klasycznych terminali płatniczych oraz rozwiązań terminalowych software

  • opracowywanie koncepcji, założeń i strategii produktowych dotyczących wprowadzania nowych funkcjonalności w obszarze terminali płatniczych/rozwiązań terminalowych software

  • budowanie, rozwijanie i utrzymywanie systemów oraz procesów wspierających zamówienie usługi, obsługę urządzeń oraz rozliczeń

  • koordynacja wdrożeń nowych funkcjonalności E2E we współpracy z dostawcami zewnętrznymi oraz odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi (ścisła współpraca m.in. IT, Operacji, Prawnymi, Data Science, Sprzedażowymi)

  • opracowywanie i zarządzanie wszystkimi procesami produktowymi - od zainicjowania kontaktu z Klientem do zakończenia relacji Klienta z Bankiem - w tym procesami sprzedażowymi online i procesami backoffice

  • przeprowadzanie analizy danych biznesowych i sprzedażowych

  • przedstawianie opracowań, rekomendacji i raportów dla kadry zarządzającej oraz zespołów sprzedażowych

  • bieżąca analiza rozwiązań technologicznych w obszarze klasycznych terminali oraz rozwiązań terminalowych software

  • współpraca z organizacjami kartowymi i dostawcami zewnętrznymi (w Polsce i za granicą)

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu onboardingu i rozliczania Klientów

Nasze wymagania

  • znajomość technologiczna i biznesowa w obszarze terminali płatniczych oraz rozwiązań terminalowych software

  • rozumienie mechanizmów i schematów płatniczych w biznesie terminalowym

  • doświadczenie w pracy nad rozwojem aplikacji/systemów wspierających procesy biznesowe

  • doskonała znajomość Excela oraz PowerPointa

  • analiza obowiązujących regulacji i wdrażanie koniecznych zmian

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • silna orientacja na realizację określonych celów

  • kreatywność, zdolności organizacyjne, samodzielność i inicjatywa

  • umiejętności analizy danych, wnioskowania i rekomendowania rozwiązań

Mile widziane

  • umiejętności pracy na bazach danych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • dostęp do nowych technologii

  • premię uzależnioną od wyników

  • kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Opis projektu:

Za sukcesem ING stoją pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Jako jeden z najlepszych pracodawców na polskim rynku cenimy ekspercką wiedzę i doświadczenie oraz wspieramy wysoką kulturę pracy.

Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe w branży Acquiringu (terminale płatnicze, rozwiązania samoobsługowe do przyjmowania płatności, integracje terminali z kasami fiskalnymi, e-commerce) lub uczestniczyłeś w tworzeniu różnych aplikacji softwarowych, interesuje Cię praca przy biznesowym projektowaniu i wdrażaniu nowych form płatności za usługi, które łączą się z bankowością, lubisz budować i usprawniać procesy online do zamawiania takich usług we współpracy z innymi, cenisz sobie pracę zespołową, dołącz do Zespołu Terminalowego w ING.

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy