Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Expert Samochodów osobowych Mercedes-Benz

AUTO IDEAO firmie

  • Łomianki, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów poprzez udzielanie kompetentnych porad. Dążenie do związania klientów z salonem dealera oraz Marką Mercedes-Benz.

  • Współpraca z doradcami handlowymi w zakresie obsługi klienta, wydań, obsługi posprzedażnej.

  • Współpraca z doradcami serwisowymi w zakresie obsługi serwisowej pojazdów nowych/sprzedanych, DEMO.

  • Współpraca z działem administracji w celu zarządzania stokiem, zamówieniami oraz placem pojazdów.

  • Współpraca z działem administracji w obsłudze placu, przyjęć oraz transportów pojazdów.

Nasze wymagania

  • Znajomości oferty produktowej marki Mercedes-Benz i konkurencji

  • Znajomości innowacyjnych systemów i technologii stosowanej w samochodach Mercedes-Benz

  • Umiejętności szybkiego uczenia się

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów

  • Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku (Product Genius/Asystent działu sprzedaży)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę z doświadczonym zespołem Mercedes-Benz

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i najnowszych produktów

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikację na danym stanowisku

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Świadczenia socjalne

AUTO IDEA

Firma Auto Idea sp. z o.o., wieloletni, autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz, z oddziałami w Białymstoku, Olsztynie i w Warszawie (Łomianki)

Przewiń do profilu firmy