Oferta pracy

Product Genius Porsche

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

aleja Władysława Bartoszewskiego 15

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie obsługi klienta zgodnie ze standardami marki oraz standardami obowiązującymi w Porsche Polska

  • umiejętne dzielenie się pasją do motoryzacji

  • rozwijanie i utrzymywanie na wysokim poziomie wiedzy własnej nt. nowych produktów, marek oraz konkurencji, a także rozpowszechnianie tej wiedzy wśród członków zespołu

  • planowanie jazd testowych

  • wsparcie działu sprzedaży podczas rozmów sprzedażowych

  • prowadzenie profili technicznych z marką Porsche

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie/ mile widziane po kierunkach informatycznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, C1

  • prawo jazdy kategorii B

  • pasja do motoryzaji, nowych technologii oraz fotografii

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • kultura osobista i punktualność

  • samodzielność i dynamizm w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klientów w sektorze Premium

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • miejsce pracy w salonie marki premium

  • możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • bezpłatny parking

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Przewiń do profilu firmy