Oferta pracy

Product Manager - Allegro Biznes

Allegro.pl sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz współtworzyć nowy, strategiczny projekt o dużej skali i znaczącym wpływie na doświadczenie zarówno sprzedających jak i kupujących firm

  • Będziesz współpracować z zespołami deweloperskimi, projektantami UX, analitykami danych oraz badaczami

  • Będziesz identyfikować wartościowe inicjatywy i stworzysz mapy rozwoju (roadmapy) dla Twoich produktów w ramach Allegro Biznes

  • Będziesz brać udział w ustalaniu długoterminowych celów i planów, a jednocześnie Twoim zadaniem będzie nadawanie priorytetów bieżącym wdrożeniom

Nasze wymagania

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu produktem software’owym, który przeszedł cały cykl życia od analizy do komercjalizacji

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o dane

  • Potrafią jasno komunikować swoją wizję i etapy jej wdrożenia

  • Umieją współpracować z zespołami inżynierów oprogramowania i przy wykorzystaniu zwinnych metodyk dostarczać iteracyjnie kolejne funkcjonalności tworzonych produktów

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy

  • Dobrze posługują się językiem angielskim

  • Plusem będzie doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Dostęp do rozbudowanej platformy szkoleniowej, gdzie można skorzystać z wielu szkoleń technicznych i nietechnicznych (m.in. prowadzonych przez prelegentów TED)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

W obszarze Allegro Biznes, uruchomionym w lutym 2021, jesteśmy odpowiedzialni za nową inicjatywę tworząc narzędzia potrzebne Sprzedawcom i Kupującym do realizowania transakcji B2B na platformie Allegro. W tym projekcie pracujemy nad dostosowaniem rozwiązań naszej platformy do potrzeb sprzedaży B2B i nad opracowaniem nowych funkcjonalności, specyficznych dla tego segmentu. Obecnie poszukujemy doświadczonych Product Managerów do obszaru Technologii, którzy pomogą nam rozwijać go dalej.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto z nami pracować?

  • To okazja, aby budować nowy produkt w ramach dojrzałej platformy, w którym zmieniamy doświadczenie kupującego oraz sprzedającego, a dodatkowo pracujemy nad produktami finansowymi

  • Znajdziesz u nas autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz przyjazną atmosferę współpracy

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem używanym regularnie przez miliony kupujących na Allegro