Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager branży Gastro Line

Tenzi Sp. z o.o.O firmie

  • 20
    Skarbimierzyce (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Specjalista

Tenzi Sp. z o.o.

20

Skarbimierzyce (pow. policki)

Firma Tenzi Sp. z o.o. - producent profesjonalnych środków czyszczących, poszukuje aktywnej osoby, która będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwój sieci dystrybucyjnej produktów Gastro Line w całej Polsce.

Główne zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i rozbudowa sieci dystrybucyjnej (zasięg ogólnopolski)
  • Ustalanie i nadzór planów sprzedażowych.
  • Szkolenie sieci dystrybucyjnej w zakresie grupy produktowej.
  • Powiększanie koszyka produktowego dystrybutora.
  • Aktywne pozyskiwanie klientów, prezentacja produktów oraz ich zastosowania.
  • Analiza produktów konkurencji.
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w systemach dozowania chemii oraz praktycznym jej zastosowaniu.

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Zorientowania na sukces
  • Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności planowania i raportowania pracy
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Długoterminową, stabilną pracę w firmie produkcyjnej
  • System szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenia oraz narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy dobrej klasy, telefon, komputer
  • Możliwość awansu zawodowego

Ogłoszenie archiwalne