Ta oferta pracy jest nieaktualna od 927 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager Chemii Gospodarczej

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EcoWipes EWS Sp z o.o. sp.j. jest jednym z czołowych producentów wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie. Specjalizujemy się we wspieraniu dynamicznego rozwoju marek naszych Klientów, zarówno w Polsce jak i za granicą. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

PRODUCT MANAGER CHEMII GOSPODARCZEJ

Praca w dziale Marketingu

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Nowym Dworze Mazowieckim

Zadania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych w zakresie nowych produktów z obszaru ściereczek nasączanych i suchych dedykowanych gospodarstwom domowym i biznesowi:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów związanych z opracowaniem i wprowadzeniem na rynek nowych produktów.
  • Monitoring i analizę trendów produktowych i konsumenckich, badań marketingowych (analiza rynku i konkurencji, monitorowanie potrzeb klienta).
  • Opracowywanie i wdrażanie konceptów marketingowych nowych produktów oraz opracowywanie prezentacji marketingowych.
  • Współpracę  z Działem R&D i Działem Handlowym w ramach opracowywania i wdrażania nowych produktów oraz realizacji celów sprzedażowych.
  • Współpracę z podwykonawcami usług (agencje reklamowe, badań marketingowych, etc.).
  • Przygotowywanie i obsługę wydarzeń branżowych: targów, konferencji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (marketing, ekonomia, zarządzanie).
  • Minimum 3–letnie, praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie z branży FMCG, w sektorze środków czystości, chemii gospodarczej – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju i wprowadzania na rynek nowych produktów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
  • Praktyczna znajomość zróżnicowanych narzędzi marketingowych, analiz rynku konsumenta.
  • Umiejętność redagowania tekstów, ich analizy i korekt, w języku polskim i angielskim.
  • Wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, otwartość na nowe pomysły.
  • Umiejętność samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów.
  • Silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu, zaangażowanie w realizowane zadania.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

 Oferujemy:

  • Interesującą pracę, w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne      technologie,
  • Odpowiedzialne stanowisko, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie  na umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij aplikację wraz z listem motywacyjnycm, z dopisaną nazwą stanowiska, na adres:

EcoWipes EWS Sp. z o.o. sp. j.
Dział Personalny
ul. Okunin 134
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

lub mailem klikając:

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  Dz. U.  1997r. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.  -  tekst ujednolicony  Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się