Oferta pracy

Product Manager

Firma testowa PD

6 0008 000 brutto / mies.
  • Cierzpięty 50, Cierzpięty (pow. mrągowski)
    Cierzpięty (pow. mrągowski), warmińsko-mazurskie
  • ważna jeszcze 2 lata
    do: 05 sty 2025
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

50

Cierzpięty (pow. mrągowski)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i prowadzenie projektów w obrębie powierzonego obszaru na wszystkich jego etapach

  • definiowanie wymagań i wprowadzanie zmian produktowych

  • współtworzenie krótko, oraz długoterminowej wizji rozwoju produktu

  • poprawa mierników produktowych w powierzonym obszarze

  • współpraca i zarządzanie zadaniami wykonywanymi przez zespół produktowy

  • odkrywanie oraz definicja potrzeby użytkowników podczas przeprowadzanych badań

  • śledzenie trendów rynkowych z zakresu HR tech oraz rozwoju produktu

  • współpraca z innymi zespołami produktowymi i synchronizacja działań

Podział czasu pracy
60%

Prowadzenie procesu publikacji ogłoszeń

20%

Wspieranie Klientów mailowo i telefoniczne

20%

Współpraca z działem Sprzedaży

Nasze wymagania

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia, w tym min. 2 lata na podobnym stanowisku (m. in. Product Owner, Product Manager)

  • wiedzy i doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

  • wysokich umiejętności analitycznych

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów, zakończonych sukcesem

  • doświadczenie we współpracy z zespołami deweloperskimi

  • wiedza z zakresu zarządzania produktem Saas’owym

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu innego produktu sprzedawanego jako usługa

  • komunikatywności, przejawiającej umiejętnością do pogodzenia różnych punktów widzenia

  • angielski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej

  • opiekę medyczną

  • elastyczne godziny pracy

  • wewnętrzne działania rozwojowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menadżerem

Dział Obsługi Klienta w Grupie Pracuj sp. z o.o. to przede wszystkim pełni optymizmu, wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż wykonywanie obowiązków od A do Z. Nie znamy słów typu: „nie da się” i nie wiemy, co to tematy „nie do załatwienia”… ;) Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi… dbamy o SATYSFAKCJĘ KLIENTA.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje