Oferta pracy

Product Manager

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:
kategoria komponenty

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze sprzedaży i/lub zakupów
  • Znajomość branży IT oraz obszaru e-commerce
  • Znajomość brandów oraz produktów wchodzących w skład zarządzanej kategorii
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu, pozwalającym na swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, poparte wiedzą w zakresie produktów z obszaru IT
  • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania oraz samoorganizacji w pracy, w tym umiejętność priorytetyzowania zadań
  • Komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Całościowe kreowanie podległej kategorii produktów oraz jej rozwój w oparciu o wypracowaną strategię
  • Zarządzanie oraz stały monitoring ustalonych celów obrotowych i marżowych
  • Planowanie, realizacja oraz monitoring planów budżetowych, w odniesieniu do podległej kategorii produktów
  • Współpraca oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z vendorami oraz dystrybutorami, w tym przygotowanie i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zarządzanie stanem magazynowym danej kategorii produktów, polegające m.in. na zarządzaniu rotacją oraz monitoringu i negocjacjach terminów płatności
  • Ścisła współpraca z działem marketingu pod kątem tworzenia i realizacji strategii promocyjnych dla wskazanej kategorii produktów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Benefity dla Ciebie:

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy