Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager d/s współpracy z biurami projektowymi

HTI Północ

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z branżowymi biurami projektowymi

  • fachowe doradztwo i wsparcie projektowe w zakresie systemów do budowy infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej oraz drogowo-kolejowej

  • fachowe doradztwo i wsparcie projektowe w zakresie instalacji przemysłowych - mechanicznych oraz przeciwpożarowych

  • fachowe doradztwo i wsparcie projektowe w zakresie systemów odwodnień powierzchniowych oraz zagospodarowania wód opadowych

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi kontrahentami - biurami projektowymi

  • identyfikacja potrzeb wsparcia projektowego wśród potencjalnych, nowych kontrahentów – biur projektowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, inżynierskie, preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Budownictwo lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako projektant/asystent projektanta

  • preferowana znajomość j. angielskiego oraz narzędzi takich jak AutoCad, Revit, ArchiCad

  • otwartość na nawiązywanie relacji

  • gotowość do odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • zdolność do łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość branży inwestycji deweloperskich w rejonie Trójmiasta i okolic będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

HTI Północ

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, której działalnością podstawową jest zapewnienie rozwiązań dla inwestycji infrastrukturalnych. Posiadamy kilkanaście placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie materiałów dla naszych klientów, a w szczególności inwestorów, wykonawców i firm projektowych. Aktualnie w związku z prężnym rozwojem chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu ambitnego, samodzielnego i gotowego na nowe wyzwania kandydata na stanowisko: Product Manager d/s współpracy z biurami projektowymi

Przewiń do profilu firmy